Temizlik kalitesini teknoloji ve uzman ekipleriyle sürekli geliştirerek, sizlere daha iyi hizmet sunmak için yenilikleri takip eden Bolu Temizlik, kurulduğu günden bu güne, önceliğini müşteri memnuniyeti olarak benimsemiştir. Müşterilerimizin taleplerini ve beklentilerini tam zamanında karşılamak için düzenli olarak, Bolu ve çevre illere hizmet vermekte olan firmamız siz müşterilerimizin desteği ile Bolu'da yükselmeye ve farkını göstermeye devam etmektedir.

Bolu Temizlik şirketi olarak; müşteri memnuniyetine son derece önem veriyoruz. Çünkü bu hizmetteki amacımız ev ve ofis temizliği zorluğunu kolayca çözülmesini istememizdir. Eğer ki almış olduğunuz hizmet esnasında memnun kalmazsanız vermiş olduğumuz hizmetin hiç bir anlamı olmamakla birlikte size maddi bir zarar da vermiş olacaktır. Bu nedenle müşteri memnuniyeti bizler için çok değerlidir. Ve her yaptığımız işte, aynı kaliteyi ve aynı özeni gösteririz.

Geniş bir müşteri portföyüne sahip şirketimiz verdiği kaliteli ve titiz hizmet ile her geçen gün bu portföyü daha da genişletmektedir.

KARKAY ŞİŞME KAR KIZAKLARI

Şirketimizin tescilli markası olan Karkay şişme kar kızaklarının imalat ve satışını yapmaktayız.Model ve renk çeşitliliğimiz zengindir. Otel ve firmaların marka ve görsellerini kızak üzerine baskısınıda yapmaktayız.

Bolu Temizlik san.tic.ltd.şti.

0374 275 25 09 - 0530 285 60 73

Bahçelievler Mah. Vardallı Sok.No:3 (50.yıl Ortaokul karşısı) BOLU